Задать вопрос о продукте:

Имя: E-mail: Телефон: Вопрос:
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Державна Підсумкова Атестація 2019

Державна підсумкова атестація (дпа 2019) за заявою чиновників із міністерства освіти і науки України проходитиме у форматі зно. Про це під час проведення селекторної наради повідомив заступник міністра освіти Павло Полянський. Міністерство освіти також планує поєднати зно та дпа 2019 року з усих предметів. Але як виявилося і це ще не все.

Згідно нової концепції розвитку освіти в Україні на ближайщі роки, тести у форматі зовнішнього незалежного оцінювання планується проводити у початковій та середній школі. Це на думку чиновників з міністерства сприятиме підвищенню якості оцінювання, та привчить і краще підготує до основного іспиту в житті школяра - зовнішнього незалежного оцінювання.

Купити посібники для підготовки до дпа 2019 року.

Посібники для підготовки до дпа 2019 року як завжди надійдуть у продаж на кінці грудня - початку січня 2019 року. Приймаються як одиночні, так і колективні замовлення. При замовленні на клас або школу знижка від 10 до 20 % та безкоштовна доставка.
Нові посібники для підготовки до дпа за словами самих видавців повністю відповідають новій програмі для 4 класу 2019 року. При їх складані були враховані усі вимоги та завдання які будуть зустрічатися при складанні державної атестації.

Відповіді до посібників дпа.

Також у нас Ви можете придбати відповіді до збірників завдань державної підсумкової атестації. Відповіді дпа 2019 року є в наявності до кожного предмету. При придбанні комплекту посібників дпа на клас - збірник відповідей у подарунок.

Підготовка до дпа 2019 року.

Як відомо завчасна підготовка до будь-якої справи це запорука успіху. Це також стосується і шкільних іспитів. І тому якщо батьки допоможуть школяру вирішити усі завдання зі збірника, у нього з'являється реальний шанс на отримання високого балу на іспиті. До того ж, завчасна підготовка дозволяє до мінімуму звести напруження й хвилювання дитини під час проведення іспиту.

Тож, не зволікайте, нехай в руках Вашої дитини будуть всі інструменти для успішної здачі перших в її житті іспитів.

В этой категории нет ни одного товара.