Задать вопрос о продукте:

Имя: E-mail: Телефон: Вопрос:
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Посібники підготовки ДПА 4 клас

Підготовка до дпа 4 клас 2019 рік - разом з інтернет - магазином Розвивайко.

Наприкінці навчального року учнів четвертого класу очікує перший та дуже важливий іспит у їхньому житті - Державна підсумкова атестації ( дпа 2019 4 клас за новою програмою). Державна підсумкова атестація у 4 класі - випускні іспити, які складаються після завершення початкової школи.

Вони дозволяють перевірити рівень знань (предметних компетентностей) з трьох головних предметів (українська мова, математика, читання) у школах з українською мовою навчання, та п'яти предметів ( + російська мова и русское литературное чтение) у школах з російською мовою начання. У 2019 році в Україні в 4 класах державна підсумкова атестація відбудеться у період з 10 до 20 травня.

Вона пройде у вигляді підсумкових контрольних робіт за спеціальними збірниками завдань з математики, української мови та читання.

Як обрати посібники підготовки до ДПА?

Збірники підготовки до державної підсумкової атестації (завдання та відповіді) випускають чимало видавництв. Видавничий дім "Освіта", видавництво Грамота, видавництво Ранок та видавництво Підручники та посібники.

Це майже повний перелік видавництв.

Кожен збірник підсумкових контрольних робіт (ПКР) містить різну кількість варіантів та кількість завдань. Як повідомило Міністерство освіти і науки України, кожна школа, або навіть кожен вчитель має власне право обирати збірники для проведення дпа 2019 4 клас на свій розсуд.

Як купити збірники для проведення Державної підсумкової атестації в 4 класі?

Замовити збірники для проведення дпа 4 клас можна як в інтернет-магазині, так і за телефонами вказаними на сайті. При замовленні посібників дпа на клас діють особливі умови придбання.

Якщо Ви робите замовлення на клас у кількості від 11 примірників, Ви автоматично отримуєте знижку 10%, від 21 примірника - 15%, від 31 - 20%.

Цена
от до грн.
Видавництво
Мова
Збірники підготовки до дпа в 4 класі 2019 року
Збірники підготовки до дпа в 4 класі 2019 року

Новини та події державної підсумкової атестації 2019 року в 4 класі.