Задать вопрос о продукте:

Имя: E-mail: Телефон: Вопрос:
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Посібники підготовки ДПА 9 клас

Підготовка до дпа 9 клас 2019 рік - разом з інтернет - магазином Розвивайко.

Державна підсумкова атестація в основній школі (9 клас) пройде у червні місяці і буде складатися з трьох предметів: українська мова, математика та предмету на вибір. Загальний перелік складається з наступних предметів: Українська мова, Українська література, Математика, Іноземна мова, Історія України, Всесвітня Історія, Правознавство, Практичний курс Географія, Біологія, Хімія, Фізика, Інформатика, Зарубіжна література

дпа 2017 9 клас

За якими завданнями буде складатися атестація у 2019 році ще досі не відомо. Можливо, як і в цьому році завдання розроблятимуть самі вчителі, а потім їх вже буде погоджувати пед. рада та керівники шкіл. А можливо, це будуть спеціальні, розроблені за участю міністерства освіти посібники.

Усякому випадку завдання дпа 9 клас повинні відповідати вимогам підготовки учнів 9 класу, визначеними міністерством освіти і затвердженними відповідними навчальними програмами.

Що стосується проведення дпа в 9 класі у формі зовнішнього незалежного оцінювання, то здається питання поки що закрито. Бо на підготовку тестів не має а ні грошей, а ні часу.

Підготовка до ДПА 9 клас, поради експертів.

Головна запорука успішної підготовки до дпа в 9 класі, це завчасно і планомірно її розпочати. Робити її самому чи разом з репетитором вирішувати Вам самому. Ми ж розглянемо самостійну підготовку.

Для самостійної підготовки до державної атестації в 9 класі Вам знадобляться спеціальні збірники завдань, які укладені згідно вимог до проведення державної атестації дев'ятикласників. Виконуючи сумлінно усі варіанти завдань, в одночас повторюючи необхідну теорію, Ви тим самим якнайкраще підготуєтися до тестів атестації.

Як купити збірники дпа 9 клас 2019 рік для підготовки?

Українська мова - диктант для дпа 9 клас

Атестація з української мови в 9 класі відбувається у вигляді текстового диктанту, який вчитель читає школярам. Середній обсяг тексту диктанту за вимогами міністерства освіти України складає приблизно 150 - 180 слів.

Що перевіряється: знання орфографічних правил української мови, уміння правильно використовувати розділові знаки. Не слід забувати, що до уваги також береться уміння правильно оформлювати свою роботу.

Диктант дпа - одне з найскладніших завдань!

ДПА математика завдання та відповіді

Для проведення державної атестації з математики в 9 класі міністерство освіти України пропонує декілька варіантів завдань. Уся ж робота повинна бути поділена на 3 частини

1. Зміст першої частини складають від 10 до 12 завдань. Кожне завдання містить приблизно 4 - 5 варіантів відповідей, серед яких тільки одне правильне.

Наводимо приклад першої частини завдань дпа з математики:

2. Друга частина дпа з математики містить завдання відкритої формі з короткою відповіддю (приблизно 4 - 6 завдань).

Наводимо приклад другої частини завдань дпа з математики:

3. Третя частина завдань з математики потребує від школяра розгорнутої відповіді (3 - 4 завдання).

Наводимо приклад третьої частини завдань дпа з математики: