Задать вопрос о продукте:

Имя: E-mail: Телефон: Вопрос:
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Готові домашні завдання 1 - 2 клас

Купить Готові домашні завдання 1 - 2 клас

Видавництво Торсинг

В наличии
80 грн. ×

Якісна і найповніша збірка для батьків! Розв'язання завдань до нових підручників! Посібник містить розв'язання вправ та завдань з поясненнями та рекомендаціями до основних підручників, реко¬мендованих Міністерством освіти і науки України. У виданні запропоновані розв'язання з таких предметів: українська мова, російська мова, математика, англійська мова, німецька мова, осно¬ви здоров'я, природознавство, інформатика. Батькам адресовані поради щодо пояснення дитині складних завдань.

Допоможіть дитині — поясніть незрозуміле!

У кожній з книг серії «СУПЕР ГДЗ. Готові домашні завдання» (гдз 1 клас) надані розв'язання усіх домашніх завдань і самостійних робіт за всіма основними підручниками з усіх предметів. Книжка призначена, в першу чергу, для тих учнів, які намагаються не стільки списувати, скільки мати під рукою посібник, з яким можна було б звірити власні розв'язання й результати, а також З його допомогою зрозуміти хід розв'язання складних завдань. Серія «СУПЕР ГДЗ. Готові домашні завдання» стане у пригоді батькам, які намагаються допомогти дітям, але встигли вже забути шкільну програму і не можуть розв'язати задачу без сторонньої допомоги. Навіть найдосвідченішому вчителеві дане видання може бути корисним, оскільки різноманітність підходів до розв'язання задач, які пропонуються в книзі, можна використовувати для того, щоб стимулювати учнів створювати нові підходи.

Бажаємо успіхів!

Серія Готові домашні завдання
Автор
Видавництво Торсинг
Дата видання 2016
Мова українська
Кількість сторінок 1024
Формат страниц A5
Жанр ГДЗ
Ілюстрації чорно-білі

Готові домашні завдання 1 - 2 клас отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!