Задать вопрос о продукте:

Имя: E-mail: Телефон: Вопрос:
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Дитячі казки

Всі ми маємо різні спогади про дитинство, бо мабуть у всіх воно пройшло по різному. Але ж єдиний спогад про добрі дитячі казки об'єднує усіх.

Герої дитячих казок дуже часто стають наступними вчителями для дітей, після батьків. Уважно слухаючи події та пригоди своїх улюблених героїв, наші малюки вчаться багатьом корисним речам. В формі казки малюки вчаться відрізняти добро і зло, погані вчинки від хороших, вчаться хоробрості та сміливості. Спільне читання казки заохочєу Вашу дитину до навчанню самостійного читання. Діти, яким батьки читають багато казок, легше пізнають цікавий світ букв та речень.

На полицях нашого магазину Ви маєте можливість знайти і купити найкращі казки українських і зарубіжних авторів сучасних та минулих років. Для зручного пошуку є спеціальна система фільтрації, яка допоможе Вам швидко та логічно обрати потрібний товар.

Як купити дитячі казки?

Дитячі казки купити в нашому магазині дуже просто. Ми намагалися зробити цей процес зручним та приємним. Поклавши потрібний Вам товар у кошик, необхідно ввести данні для контакту з Вами представника нашого магазину. На протязі доби наш менеджер зателефонує Вам для підтвердження замовлення, і воно буде відправлено до Вас.

Цена
от до грн.
Видавництво
Мова
Повод
Серія
Рекомендований вік

Як правильно обрати дитячі казки?

Яку казку обрати своїй дитині, вирішуєте саме Ви. Ми ж тільки намагаємося дати декілька корисних порад.

Мабуть одним із головних критеріїв є вік малюка. Бо те, що цікавить і захоплює у 2 - 3 роки, вже в 5 викличе тільки посмішку. Зверніть увагу на те, чим менше вік дитини, тим коротшою повинна бути казка і тим більше яскравих ілюстрацій мати. По перше, це не втомить маленького читача, а по друге, яскраві і великі зображення допоможуть йому уявити зміст. Більш дорослі діти (4 - 6 років) розуміють вже більше, тож можна обирати вже трохи складніші за сюжетом казки, дитячі казки з продовженням. Нерідко саме в цьому віці у деяких дітей вже зв'являются свої улюбленці і власні герої, яких вони бачили у дитячих мультфільмах.

Варто також брати до уваги і стать Вашої дитини. Напевно для дівчат будуть більш цікави розповіді про прекрасних принцес та маленьких пухнастих звірят. Майбутні ж чоловіки вподобають казки про сміливих воїнів, хоробрих лицарів та різноманітну техніку (машинки, літаки, тощо).

Колектив дитячого магазину Розвивайко доклав багато сил і уваги для Вас дорогі покупці, щоб купити казки було просто і цікаво для Вас. Бо всі ми родом із країни дитячих казок.