Задать вопрос о продукте:

Имя: E-mail: Телефон: Вопрос:
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Підручники та зошити для 1 класу

Вже давно минули радянські часи, коли кожен учень, кожної школи гарантовано отримував безкоштовні шкільні підручники. Для цього потрібно були зібрати всього декілька кілограмів мукулатури.

Але час змінюється, і в наші роки забезпечення школярів підручниками, вже досить вагома проблема. Безкоштовних іноді на всіх не вистачає, та ще і міністерство, постійними змінами програм, створює дефіцит. Бо програми впроваджуються, а друкувати не встигають. Остання зміна, це запровадження розвантаження навчальних програм, запровадженних при колишньому міністрі освіти України, Дмитру Табачнику. Нові підручники для 1 класу втілюють нові зміни та рішення для початкової освіти.

Доречі, нові програми для 1 класу, пройшли всеукраїнське громадське обговорення та отримали оцінки від досвідчених експертів та практикуючих вчителів. Усі підручники та зошити для 1 класу створюють так звані навчально-методичні комлекти. Це дозволяє зробити навчальний процес всеохоплюючим та різноманітним.

Купити нові підручники для 1 класу та зошити.

Для того, щоб купити підручники або зошити для 1 класу необхідно зробити замовлення одним із способів:

  • у самому інтернет-магазині поклавши необхідний товар у кошик і надіславши його нам;
  • за телефонами, вказаними на сайті. Для цього необхідно продиктувати менеджеру магазину перелік товару, його кількість, спосіб доставки та адресу;
  • також Ви маєте можливість надіслати своє замовлення на нашу електронну адресу;

Купити зошити для 1 класу зі знижкою до 20%.

За яких умов Ви маєте можливість отримати знижки при придбанні робочих зошитів:

  • після першого замовлення Ви отримуєте дисконтну карту, яка дає право на 5 % знижку на наступні замовлення;
  • при замовлені комплекту робочих зошитів на учня - знижка складає 7%;
  • при замовленні зошитів для 1 класу на цілий клас - знижка дорівнює кількості учнів, але не більше 20%;
  • якщо кількість учнів у класі більше 20, також додається безкоштовна доставка за наш рахунок;
  • при передоплаті на карту Приват Банку, завжди + 5% та економія на доставці (детальніше - Як з економити на доставці)

Як відбувається доставка підручників та зошитів.

Після Вашого замовлення на протязі 24 годин (в робочий час) Вам зателефонує наш менеджер для підтвердження замовлення. При позитивному результаті (Ви підтвердили заказ), він відправляє перелік товару з необхідною кількістю на склад, де згідно накладної відбувається комплектування Вашого замовлення у спеціальний контейнер з номером заказу.

Потім відділ контролю та якості звіряє відповідність підручників та зошитів замовленню покупця, та при позитивному результаті віддає на пакування. Після цього, усі укомплектовані замовлення наші кур'єри відвозять до Нової Пошти або Укрпошти, та відправляють замовнику. Замовлення, які були зібрані (або оплачені у випадку передплати) після 14 години, відправляються наступного дня.

Загалом термін відправки замовлення з моменту підтвердження його по телефону складає 1 - 2 дні.

Що може позначитись на затримці замовлення:відсутність товару (або необхідної його кількості на складі). В такому разі на протязі кількох днів ми дозаказуємо його у видавництві. Про це Ви будете попереджені нашим менеджером;

Також зазначимо, що усі підручники для 1 класу та зошити для 1 класу мають грифи "Схвалено" або "Рекомендовано" Міністерством освіти України та позначені захисними голограмами.

УВАГА - Замовлення на шкільний сезон!

Підручники та робочі зошити надійшли до інтернет-магазину в повному об'ємі та необхідній кількості. Але все одно ми дуже просимо робити замовлення заздалегідь. Бо вже не перший рік на прикинці серпня - початку вересня іноді виникають затримки з поставками видавництв. В пік сезону видавництва просто не встигають постачати продуцію в необхідному об'ємі.

В этой категории нет ни одного товара.