Задать вопрос о продукте:

Имя: E-mail: Телефон: Вопрос:
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Математика 1 клас Нова Українська Школа

В даному розділі інтернет-магазину Розвивайко Ви маєте можливість купити підручники (математика 1 клас підручник) і зошити (математика 1 клас зошит) по предмету - Математика 1 клас.

Цей предмет дуже важливий для учнів 1 класу.

Він супроводжує школярів від початку навчання і до вступу до університету. Завдяки ньому у школярів формуються початкові математичні знання і практичні способи їх застосування. На протязі першого класу школярі вивчають початкову нумерацію чисел від 0 до 10, спосіб запису їх за допомогою цифр та чисел. Додавання і віднімання – перші математичні операції, які вивчають школярі. Протягом першого року навчання у учнів повинні сформуватися такі математичні поняття, як розряд чисел, позиційний запис числа.

Основна задача предмету «Математика 1 клас» - формування у школярів початкових математичних компетентностей , уміння розв’язувати прості математичні задачі, логічно міркувати, виконувати алгоритмічні дії та користуватися математичною термінологією.

Зв’язок математики з практичним життям формують так звані сюжетні завдання (сюжетні задачі). Розв’язування математичних завдань сприяє так званій самостійній навчальній діяльності та загального уміння працювати. У першому класі за допомогою підручників для 1 класу з математики формуються базові поняття про задачу: структурні елементи задачі, сутність процесу розв’язування задачі.

  • У нас представлені підручники і зошити з математики для 1 класу наступних авторів: підручник математика 1 клас, Богданович
  • підручник математика 1 клас, Рівкінд, Оляницька
  • і багато інших