Задать вопрос о продукте:

Имя: E-mail: Телефон: Вопрос:
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Природознавство 1 клас

В даному розділі інтернет-магазину Розвивайко Ви маєте можливість купити підручники (природознавство 1 клас підручник) і зошити (природознавство 1 клас зошит) по предмету - Природознавство 1 клас.


Шкільний предмет природознавство - дуже важливий у навчальному процесі учнів 1 класу. Головна мета шкільного курсу з природознавства, формування у школярів природознавчої компетентності. Кажучи простими словами - формування у школярів поняття живої та неживої природи, бережливого ставлення до навколишнього світу та розуміння природніх явищ.

У навчальному процесі з природознавства у загальноосвітніх навчальних закладах використовують як правило один із підручників - природознавство 1 клас грущинська, або природознавство 1 клас гільберг. До кожного навчально-методичного комплекту з природознавства, крім підручника, входить і зошит з природознавства для 1 класу.

Природознавство 1 клас робочий зошит містіть в собі практичні матеріали, які доповнюють підручник, розширюючи його практичний зміст.

Для вчителів були розроблені спеціальні навчальні плани - конспекти уроків з природознавства 1 клас за новою програмою грущинська або гільберт.