Задать вопрос о продукте:

Имя: E-mail: Телефон: Вопрос:
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Трудове навчання 1 клас

В даному розділі інтернет-магазину Розвивайко Ви маєте можливість купити підручники (трудове навчання 1 клас підручник) і зошити (трудове навчання 1 клас альбом) по предмету - Трудове навчання 1 клас.


Шкільний предмет трудове навчання один з найулюбленніщіх шкільних предметів першачків. Бо саме на уроках трудового навчання, учні вчаться працювати з ножицями і клеєм, робіти аплікаціїї, рисувати малюнки. Трудове навчання базується на практичній діяльності школяра, прививаючи йому практичні навички. Кожен урок з трудового навчання містить практичні роботі.

Навчання у 1 класі відбувається за одним із підручників - трудове навчання 1 клас підручник сидоренко котелянець, або трудове навчання 1 клас тименко. Вони містять теоретичний матеріал і завдання для практичних робіт.

Заготовки та матеріал для виконання практичних завдань підручника розташован у трудове навчання 1 клас альбом.

Дякуючи практичним завданням школярі на уроках трудового навчання отримують практичні навички і вміння з обробки різноманітних матеріалів, виховують правильне ставлення до праці. Також трудова діяльність є і пізнавальною.