Задать вопрос о продукте:

Имя: E-mail: Телефон: Вопрос:
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Українська мова та читання 1 клас Нова Українська Школа

В даному розділі інтернет-магазину Розвивайко Ви маєте можливість купити підручники (українська мова 1 клас підручник) і зошити (українська мова 1 клас зошит) по предмету - Українська мова 1 клас.

Предмет українська мова для 1 класу один з найважливіших предметів для першокласників. Він не лише окремий придмет, який потребує багато зусиль для його вивчення, а також є засобом опанування інших шкільних предметів.

На уроках школярі вчаться володіти українською мовою, використовувати її у повсякденному житті. Також дуже важливо навчити школярів користуватися книгою, бо буквар вашуленко для 1 класу, це перший провідник школяра у світ знань.

Начання мові відбувається по принципу від легкого до складного, від звука до букви. Школярі вітчизняних шікл як правило вчаться за одним з двох букварів: буквар вашуленко або буквар захарійчука. Головне завдання букваря - це навчити школяра читанню. У цьому прийде на допомогу також і зошит з читання для 1 класу.

Нова (розвантаженна) програма для 1 класу не передбачає необхідности навчання учня у першому класі безвідривному написанню букв (за випадками, де вони є природніми)