Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій Україні.

Для виконання Вашого замовлення, нам необхідно мінімальний час на його обробку. Як правило, мінімальний час становить 24 години, але в деяких випадках воно може збільшитися через те, що замовлення надійшло вночі або у вихідні та святкові дні.

Тому, ми просимо вас робити свої замовлення завчасно. Дайте нам будь ласка приблизно 1-4 робочих дні, щоб ми могли підготувати і відправити, А Ви могли отримати Ваше замовлення в найкоротший термін.
Для цього, при оформленні замовлення Вам необхідно вказати Ваші повні реквізити (П.і. б., Індекс, Адреса, контактний телефон). 

Ми пропонуємо спектр доставок і оплат які Ви можете вибрати у нас на сайті.


1. Вид доставки "Укрпоштою". 

Відносно самий повільний спосіб доставки. Терміни прибуття на поштове відділення одержувача з моменту відправки 4-5 днів. Терміни можуть варіюватися в зв'язку з тим в який регіон потрібно доставити Оформлене замовлення.

Вартість даного виду доставки від 35 грн. (тобто до вартості замовлення буде додана вартість доставки).

Способи оплати при обраному вигляді доставки:

  • Післяплатою *(оплата замовлення післяплатою проводиться безпосередньо при отриманні товару на вашому поштовому відділенні). При обраному виді оплати пошта додатково стягує комісію за переказ грошей: від 0,01 до 500 грн. - сума оплати за переказ становить 10 грн, від 500 до 2000 грн. - комісія 2% від суми переказу, від 2000 - комісія 1% від суми переказу.
  • Передоплата (попередня оплата товару і доставки). При обраному вигляді оплати пошта ніяких комісій не стягує. 


2. Доставка замовлення транспортною компанією: "Нова пошта". 

Відносно швидкий вид доставки. Здійснюється за наявності представництва в місті одержувача. Адреси представництв транспортних компаній Ви можете дізнатися на сайті цих компаній. Терміни доставки даним способом з моменту відправки 1-3 дні.

Мінімальна вартість замовлення для використання даної послуги не обмежена, або на розсуд менеджера за погодженням з клієнтом в телефонному режимі.

Вартість доставки обраним способом клієнт оплачує самостійно (мінімум 45 грн.)

Способи оплати при обраному вигляді доставки:

  • Післяплатою. При надходженні вантажу на відділення проводиться оплата самого замовлення і доставки, також до вартості доставки буде додано 2% за переказ грошей відправнику.  Увага ¦ при оплаті післяплатою Ви оплачуєте комісію за відправку грошей (Нова Пошта від 25 гривень). Більш точну інформацію читайте на сайтах компаній перевізників.
  • Передоплата - це попередня оплата Замовлення (вартість доставки у вартість товару не входить). При надходженні вантажу на відділення оплачується тільки доставка.