Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Навчальний посібник Читайлик помічник 1 клас, НУШ, автор Свистак

Купить Навчальний посібник Читайлик помічник 1 клас, НУШ, автор Свистак

Видавництво Абетка

9786175392867
В наличии
30 грн.
> 11 шт 27 грн.
> 21 шт 25,50 грн.
>31 шт 24 грн.
Задати питання про цей товар!

Видання створено на основі Концепції Нової української школи та охоплює теми, що відповідають чинній програмі для 1 класу закладів загальної середньої освіти. Матеріал укладено згідно з вимогами Державного стандарту початкової освіти та відповідно до двох типових освітніх програм, розроблених під керівництвом Савченко О. Я. та Шияна Р. Б. 

Навчальний посібник допоможе дітям легко оволодівати навичкою плавного свідомого читання, долати труднощі, які виникають в процесі навчання грамоти. Цікаві завдання, вправи-змагання викликатимуть інтерес дитини до читання. Для учнів 1 класу, вчителів, батьків. 

Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІМЗО від 21 червня 2018 р. № 22.1/12-Г-415)

До підручника Універсальний
Видавництво Богдан
Гриф Схвалено МОНУ
Обкладинка М'яка
Автор Свистак О.
Дата издания 2018
Мова українська
Кол-во страниц 72
Формат страниц A5
Предмет Українська мова та читання 1 клас
Иллюстрации чорно-білі
Клас 1 клас

Категории: Українська мова та читання 1 клас Нова Українська Школа Позакласне читання 1 клас НУШ Додаткова література 1 клас НУШ

Навчальний посібник Читайлик помічник 1 клас, НУШ, автор Свистак отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!