Задати питання про цей товар!

E-mail: Вопрос:
Задать вопрос
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Пожалуйста, заполните все поля. Некорректный адрес E-Mail. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Підручники та зошити для 2 класу НУШ

Видавництво
До підручника
Предмет
Автор

Вже минув рік, як пролунав перший шкільний дзвінок, та відбулася перша шкільна лінійка. На черзі другий клас. Навчання в другому класі дещо відрізняється від навчання у першому. Вчителі починають оцінювати успішність навчання за допомогою оцінок і у школярів з'являються перші шкільні щоденники.

Також у 2 класі школярі почнуть писати ручкою та у них з'явяться нові підручники та зошити для 2 класу з навчального предмету: "Сходинки до інофрматики".

Не варто забувати і про те, що у 2 класі вчитель починає давати учням так званні домашні завдання. Але впорівнянні з попередніми роками, їх кількість буде значно обмеженою. Згідно нових стандартів навчання у 2 класі, на їх виконання повинно уходити не більше 45 хвилин. Деякі педагоги рядять для цього тримати другий комплект підручників для 2 класу у себе вдома.

Як завжди надійними помічниками будуть зошити для 2 класу нуш з друкованою основою. Вони є продвженням шкільного підручника (так званні навчально-методичні комплекти) і значно полегують начальний процес, роблячи його більш цікавим і пізнавальним.

Купити нові підручники для 2 класу та зошити.

Для того, щоб купити підручники або зошити для 2 класу необхідно зробити замовлення одним із способів:

  • у самому інтернет-магазині поклавши необхідний товар у кошик і надіславши його нам;
  • за телефонами, вказаними на сайті. Для цього необхідно продиктувати менеджеру магазину перелік товару, його кількість, спосіб доставки та адресу;
  • також Ви маєте можливість надіслати своє замовлення на нашу електронну адресу;

Купити зошити для 2 класу зі знижкою до 20%.

За яких умов ми надаємо знижки при придбанні робочих зошитів для 2 класу:

  • після 1 замовлення в інтернет-магазині Ви отримуєте дисконтну карту, яка дає право на 5 % знижку з 2 замовлення;
  • при замовлені комплекту робочих зошитів на одного учня - знижка складає 7%;
  • при замовленні зошитів для 2 класу на цілий клас - Ваша знижка дорівнює кількості учнів у класі, але не більше 20 відсотків;
  • якщо кількість учнів у класі більше 20 учнів, Ви також отримуєте безкоштовну доставку за рахунок магазину;
  • при передоплаті на карту Приват Банку, завжди + 5% та економія на доставці (детальніше - Як з економити на доставці)

Як відбувається доставка підручників та зошитів.

Після того, як Ви зробили замовлення в нашому інтернет-магазині, протягм 24 годин з Вами зв'яжється наш робітник магазину для підтвердження Вашого замовлення. Якщо Ви підтвердили своє замовлення, наш менеджер відправляє найменування товару (з його кількостю) з Вашого замовлення на склад, де робітники складу формують Ваше замовлення згідно накладної.

Потім відділ контролю та якості звіряє відповідність підручників та зошитів замовленню покупця, та при позитивному результаті віддає на пакування. Після цього, усі укомплектовані замовлення наші кур'єри відвозять до Нової Пошти або Укрпошти, та відправляють замовнику. Замовлення, які були зібрані (або оплачені у випадку передплати) після 14 години, відправляються наступного дня.

Загалом термін відправки замовлення з моменту підтвердження його по телефону складає 1 - 2 дні.

Що може позначитись на затримці замовлення: відсутність товару (або необхідної його кількості на складі). В такому разі на протязі кількох днів ми дозаказуємо його у видавництві. Про це Ви будете попереджені нашим менеджером;

Також зазначимо, що усі підручники для 2 класу та зошити для 2 класу мають грифи "Схвалено" або "Рекомендовано" Міністерством освіти України та позначені захисними голограмами.

УВАГА - Замовлення на шкільний сезон!

Підручники та робочі зошити надійшли до інтернет-магазину в повному об'ємі та необхідній кількості. Але все одно ми дуже просимо робити замовлення заздалегідь. Бо вже не перший рік на прикинці серпня - початку вересня іноді виникають затримки з поставками видавництв. В пік сезону видавництва просто не встигають постачати продуцію в необхідному об'ємі.

Німецька мова 2 клас Нова Українська Школа
Мистецтво 2 клас НУШ
Образотворче мистецтво 2 клас НУШ
Інформатика 2 клас НУШ
Я досліджую світ 2 клас НУШ
Наочність 2 клас НУШ
Вчитель 2 класу НУШ
Трудове навчання 2 клас НУШ
Математика 2 клас НУШ
Українська мова та читання 2 клас
Російська мова 2 клас НУШ
Англійська мова 2 клас НУШ
Тематичне оцінювання 2 клас НУШ
Позакласне читання 2 клас НУШ
Канікули 2 клас зошити НУШ